Latviešu Lietuvių Русский Nederlands
Sveikas lankytojau, jūs galite prisijungti ar sukurti paskyrą.
Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!

Privatumo Politika

 

 

Pivatumo Politika

*Klientas, norėdamas užsisakyti prekių iš Pinkis.eu Parduotuvės, turi užsiregistruoti Pinkis.eu internetinėje svetainėje, įvedant savo registracijos vardą ir slaptažodį. Pinkis.eu patvirtina, jog registracijos faktas kartu nereiškia, jog Klientui bus siunčiami informaciniai pranešimai, išskyrus tuos, kurie būtini prekių užsakymui ir pristatymui. Klientui pageidaujant gauti Pinkis.eu informacinius pranešimus, jam sudaroma galimybė pasirinkti, kad tokie pranešimai jam būtų siunčiami.
*Klientui užsakant prekes, turi būti nurodomi prekių pristatymui būtini asmeniniai Kliento duomenys: vardas; pavardė; adresas, kuriuo bus pristatomos prekės; telefono numeris; kiti, pristatymui būtini duomenys. Pinkis.eu patvirtina, jog tokie duomenys bus išimtinai naudojami prekių užsakymo ir pristatymo tikslais. Pinkis.eu įsipareigoja neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus Pinkis.eu partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Kliento užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Bet kokios kitos asmeninės Kliento informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su Klientu.Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie Kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.
*Klientas, užsiregistruodamas Pinkis.eu Parduotuvėje bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Kartu, Klientas patvirtina, jog jis yra pilnametis ir turi teisę užsakyti prekes Pinkis.eu Parduotuvėje. Tuo atveju, jeigu Klientas atskleidžia savo prisijungimo duomenis, Pinkis.eu atleidžiamas nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.