Latviešu Lietuvių Русский Nederlands
Sveikas lankytojau, jūs galite prisijungti ar sukurti paskyrą.
Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!

Terminai ir sąlygos

 

Terminai ir sąlygos

*Klientas apsilankęs Parduotuvės internetiniame puslapyje pasirenka jam patinkančias prekes. Jo pasirinkimo pagrindu suformuojamas prekių krepšelis .
*Suformavus prekių krepšelį, Klientas turi suvesti duomenis, būtinus pasirinktoms prekėms pristatyti: savo vardą, pavardę, adresą, kuriuo bus pristatomos prekės, telefoną bei papildomą informaciją, kuri gali būti svarbi pristatant užsakytas prekes. Pinkis.eu patvirtina, kad Kliento pateikti duomenys bus naudojami išskirtinai tik prekių pardavimo ir pristatymo tikslais, nepažeidžiant LR teisės aktų numatytų reikalavimų asmens duomenų apsaugai.
*Paskutiniame lange sugeneruojami visi Kliento pateikti duomenys, prieš kuriuos patvirtindamas, Klientas privalo įsitikinti, jog pateikti duomenys yra teisingi ir atitinkantys jo pageidavimus. Klientas turi galimybę pataisyti klaidingus duomenis prieš išsiunčiant užsakymą Pinkis.eu. Klientui taip pat suteikiama galimybė koreguoti asmeninius duomenis, būtinus prekių pristatymui, jau po užsakymo pateikimo. Klientui nesuteikiama galimybė patvirtinti užsakymo iki to momento, kol jis pažymi, jog yra susipažinęs ir sutinka su Pinkis.eu Parduotuvės Taisyklėmis. Tuo atveju, jeigu prieš prekių pasirinkimą Klientas nėra susipažinęs su Parduotuvės Taisyklėmis, jis tai privalo atlikti prieš patvirtindamas savo užsakymą bei jame pateiktus duomenis.
*Klientui patvirtinus užsakymą, jis nusiunčiamas Pinkis.eu . Užsakymas laikomas pateiktu nuo to momento, kai jį gauna Pinkis.eu. Kartu tokiu atveju laikoma, jog tarp Kliento ir Pinkis.eu yra sudaryta sutartis. Tačiau tokia sutartis laikoma vykdytina tik nuo to momento, kai Pinkis.eu gauna patvirtinimą iš banko apie atsiskaitymą už pristatytas prekes.
*Klientui pateikus užsakymą, Pinkis.eu sistema automatiškai atsiunčia Klientui elektroninį laišką, kuriame nurodomos užsakytos prekės bei Kliento pateikti duomenys.
*Pinkis.eu gavus pranešimą iš banko, jog Klientas atliko mokėjimo pavedimą prekėms iš Parduotuvės pirkti, Klientui išsiunčiamas pranešimas nurodytu elektroninio pašto adresu. Pranešimo iš banko gavimo momentas laikomas sutarties tarp Kliento ir Pinkis.eu vykdymo pradžios momentu.
*Kliento pateiktas užsakymas saugomas Pinkis.eu duomenų bazėje remiantis Lietuvos Respublikos galiojančių teisės aktų reikalavimais dėl tokių duomenų saugojimo termino.
*Visais atvejais laikoma, jog Klientas, pateikdamas užsakymą, yra susipažinęs ir besąlygiškai sutinka su visomis Parduotuvės Taisyklėmis, kaip ir su visomis kitomis prie užsakymo nurodytomis sąlygomis.
*Sutartis sudaroma ir vykdoma lietuvių kalba.
 
 
 

 

Grąžinimo sąlygos

  • Norint žemiau nurodytais atvejais grąžinti prekę mums atgal, reikia informuoti el. paštu pinkis@pinkis.eu
  • Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.    

    Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje 
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė arba prekės gražinimo terminas yra pasibaigęs);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta .         
  •   prekių grąžinimo terminas 14 darbo dienų  būtina informuoti nurodant priežastis visa informacija nurodyti pinkis@pinkis.eu grąžinimas nustatomas pagal kliento patogumą informavus mus el. paštu per 14 darbo dienų nuo prekės gavimo dienos ir užklausos pateikimo mums , bei mūsų sąlygų laikymasi gavę jūsų prekę , pagal taisykles kurios buvo išvardintos aukščiau įsipareigojame grąžinti visą pirkinio sumą . Priešingu atveju pasibaigus terminui pinigų grąžinimas negalimas , atsikras įstatymas yra taikomas elektronikos įrenginiams , bei prekėms pagal ES dyrektyvas pinigu gražinimas galimas ir po 14 darbo dienų termino norint atgauti pinigus būtina laikytis taisyklių išvardintu aukčiau informuoti mus ir laukti mūsų atsakymo .
  •  

Pinigų ir prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2011m. gruodžio 23 d. Nr.: 4-959 LR Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“. Turėkite omeny, kad kai kurios šioje parduotuvėje parduodamos prekės nekeičiamos ar negrąžinamos.

Taip pat minėtame įsakyme yra apibrėžta ir sandorio nutraukimo galimybė. Punktas 9. CK ištrauka: http://www.infolex.lt/ta/12755:str6.367

Pristatymas Lietuvoje  vykdomas per AB "Lietuvos paštas" . Įkainius patikrinkite formuodami pirkimų krepšelį. 

Pirkdami už daugiau nei 49EUR, prekes Lietuvoje gausite nemokamai!

DĖL PRIZŲ LAIMĖTŲ www.pinkis.eu žaidimuose galite kreiptis el. paštu pinkis@pinkis.eu arba Facebook paskyroje terminas 7 dienos veliau prizai gryžta į prizų fondą !  

Pinkis.eu prekės pristatomos per 2-3 darbo  dienas !

Prekės su ilgesniu pristatymu pristatomos 49 darbo  dienų arba 5-7 darbo dienų laikotarpyje ( *SVARBU , 5-7 darbo dienų laikotarpis kartais gali būti ilgesnis tam . kad www.pinkis.eu gautų tinkamą dydį , spalvą ar modelį prekės kuria užsisako www.pinkis.eu klientas užsakymas gali trukti iki 12-15 darbo dienų  kartais ilgiau  )  negavęs prekių per 49 dienas pirkėjas gali atgauti savo sumokėta sumą už prekes .  !! PAPILDOMAI !! dėl veluojančių prekių www.pinkis.eu informuoja klientą nurodo preliminarų pristatymo terminą ir pinigų gražinimo terminą. Jeigu prekė ar prekės nepasiekia pirkėjo per patikslintą laikotarpį www.pinkis.eu gražina pirkėjui pinigus . Veluojančios prekės su 5-7 darbo dienų pristatymo terminu po informacijos , kai www.pinkis.eu informuoja klientą kada galima tykėtis prekės arba pinigų gražinimo yra 9 darbo dienos negaudamas savo prekės ar prekių per 9 darbo dienas  klientas per 3 darbo dienas atgauna pinigus už pirkinį ar pirkinius .

Saskaitos faktūros paprašant klientui elektroniniu formatu siunčiamos el. paštu arba kartu su gauta siunta popieriniu formatu gavęs apmokėjimą Pinkis.eu informuoja ir nurodo kokiu laikotarpiu klientą pasieks prekės t.y . 2-3 d.d , 5-7 d.d arba  49 darbo dienų laikotarpis .

Pasiliekame teisę gražinti pinigus klientui nerandant aiškaus problemos sprendimo būdo :

Klientas neatsako į el laiškus, telefono skambučius , informacines žinutes 

Kliento tyčiniai veiksmai , smeižtas .

Kitos priežastys .

Taipat pasiliekame teisę blokuoti lankytojus dėl tyčinių veiksmų : reklamos , šmeišto , spamo ar kito  tyčinio veiksmo atliekamo fizinio asmens , įmonių ar kitų įstaigų. 

Tai galioja tiek www.pinkis.eu puslapyje tiek facebook fanų grupeje kuria galite rasti čia 

  Užblokuodami už netinkama elgesį mes neprysimame atsakomybės už jūsų esama būsena atliekamo veiksmo metu . Jeigu nesutinki su taisyklėmis palik šį puslapį kitu atveju užsisakant prekes www.pinkis.eu besaligiškai  sutinki su išvardintais punktais ir pirkdamas prekes sutinki su taisyklėmis.

  IV Nr. 647447